Emek Külür Biyografisi

Emek Külür, 1989’da Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olan Ege Üniversitesi’nde Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandı.

Öğrencilik yıllarında ortodonti kliniğinde çalışmaya başlayarak, başarılı bir geleceğe doğru ilk adımlarını atmış oldu.

Aktif ve parlak bir eğitim hayatının ardından 1994 yılında başarıyla mezun oldu.

Mezuniyetinin ardından profesyonel olarak çalışmaya devam ederek kariyer planındaki hedefleri emin adımlarla gerçekleştirmeye başladı.

Başarılı Diş Hekimi Emek Külür, New York Üniversitesi Implant Bölümü’nde 2 yıl boyunca uzmanlık eğitimi aldı.

Aynı zamanda Brookdale Hastanesi’nde, sektöre yön veren isimlerden biri olan Dr. Norman Cranin ile Ağız, Diş ve Çene Cerrahi Departmanı’nda çalışarak iş yaşamını olumlu yönde etkileyecek önemli deneyimler kazandı.

Devamında New York Üniversitesi Implant Bölüm Başkanı Dr. Denis Tornow’un özel kliniğinde İmplant ve Estetik Diş Hekimliği alanlarında asistan olarak çalıştı. Ardından ülkesine oldukça deneyimli bir hekim olarak döndü.

Türkiye’ye döner dönmez, kaliteli hizmet anlayışına sahip ve oldukça önemli bir kurum olan Amerikan Hastanesi’nde Diş Hekimi olarak görevine başladı.

Görevini başarıyla tamamlayan Emek Külür, kariyerinin devamında Kadıköy Şifa Hastanesi ve Memorial Hastanesi’nin diş kliniklerini kurdu.

Bu kliniklerde Bölüm Başkanı olarak görev yapmasının ardından kendi kliniğini kurma kararı aldı ve 2007 yılında Nişantaşı’ndaki Smile Institute'ü kurdu.

Emek Külür Eğitim Yaşamı Nasıldır?

Eğitim yaşamı boyunca başarılı bir öğrenci olan Emek Külür, 1989 yılında Ege Üniversitesi’ni kazandı. Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden biri olan Ege Üniversitesi’nde, Diş Hekimliği Fakültesi’nin parlak öğrencilerinden biri oldu.

Emek Külür, sektöre erkenden girmek ve kararlı adımlarla ilerlemek için öğrencilik yıllarında ortodonti kliniğinde çalışmaya başladı. Derslerine zaman ayırırken başarılı bir asistan olarak çalışmayı sürdürdü.

Ege Üniversitesi’ndeki aktif öğrencilik yaşamının ardından 1994 yılında başarıyla mezun oldu.

Mezun olduktan hemen sonra profesyonel çalışma hayatı da başlamış oldu fakat çeşitli alanlarda eğitim almaya devam etti.

Başarılı Diş Hekimi Emek Külür, uzmanlık alanının temellerini atmak için New York Üniversitesi’nin Implantoloji Departmanı’nda 2 yıl boyunca uzmanlık eğitimi aldı.

1995 ve 1997 yılları arasında aldığı uzmanlık eğitiminin hemen ardından Brookdale Hastanesi’nde, sektörün önemli isimlerden biri olan Dr. Norman Cranin önderliğinde Ağız, Diş ve Çene Cerrahi Departmanı’nda Asistan Diş Hekimi olarak çalıştı.

Asistan Diş Hekimliği görevini sürdürürken, New York Üniversitesi Implant Bölüm Başkanı Dr. Denis Tornow’un özel kliniğinde Serbest Hekimlik, İmplant ve Estetik Diş Hekimliği alanlarında da çalıştı.

Yurt dışında aldığı uzmanlık eğitimlerini 1997 yılında başarıyla tamamlayan Emek Külür, ülkesine dönerek Amerikan Hastanesi Diş Kliniği’nde Asistan Diş Hekimi olarak görevine başladı.

Emek Külür, artık deneyimli ve oldukça eğitimli bir uzman olarak Türkiye’deki iş yaşamını başarıyla sürdürmeye hazırdı.

Emek Külür Diş Estetisyenliğine Nasıl Başladı?

Emek Külür, 1989 yılında Ege Üniversitesi’ni kazanmasıyla başlayan başarılı eğitim hayatını, mesleğe erkenden giriş yaptığı sırada sürdürmeye devam etti.

İzmir’de Diş Hekimliği Fakültesi’ne devam ederken Ortodontik Kliniği’nde Asistan Diş Hekimi olarak çalışmaya başladı ve böylece iş hayatına da giriş yapmış oldu.

1994 yılında Ege Üniversitesi’nden mezun oldu ve çeşitli alanlarda aldığı eğitimi sürdürürken iş yaşamına Asistan Diş Hekimi olarak devam etti.

Mezun olduktan hemen sonra Amerika’ya giden başarılı Diş Hekimi Emek Külür, New York Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde 2 yıllık Implantoloji Departmanı’na kabul edildi.

1995 ve 1997 yılları arasında aldığı uzmanlık eğitiminin ardından Brookdale Hastanesi’nde, sektörün en önemli isimlerden biri olan Dr. Norman Cranin önderliğinde Ağız, Diş ve Çene Cerrahi Departmanı’nda Asistan Diş Hekimi olarak çalıştı.

Artık kariyer planında kararlı adımlar atmaya başlayan Emek Külür, Asistan Diş Hekimliği görevini sürdürürken New York Üniversitesi İmplant Bölüm Başkanı Dr. Denis Tornov’un özel kliniğinde Serbest Hekimlik, İmplant ve Estetik Diş Hekimliği alanlarında çalışarak Diş Estetisyenliği’ne yönelik kariyer hedefini belirlemiş oldu.

Türkiye’ye döndüğünde Amerikan Hastanesi’nde Asistan Diş Hekimi olarak göreve başladı.

Görevini başarıyla tamamlayan Emek Külür, kariyerinin devamında Kadıköy Şifa Hastanesi ve Memorial Hastanesi’nin diş kliniklerini kurdu.

Bu kliniklerde Bölüm Başkanı olarak başarıyla görev yapmasının ardından kendi kliniğini kurma kararı alan Emek Külür, Diş Estetisyenliği alanına yöneldi. Bu alanda kendi uzmanlığı doğrultusunda çeşitli başarılar elde etmek üzere 2007 yılında Nişantaşı’ndaki Smile Institute'ü kurdu.

Emek Külür İş Yaşamı

Öğrencilik yıllarında ortodonti kliniğinde çalışmaya başlayarak iş yaşamına giriş yapan başarılı Diş Hekimi Emek Külür, parlak bir geleceğe doğru ilk adımlarını atmış oldu.

Başarılarla tamamladığı eğitim hayatının ardından 1994 yılında mezun oldu.

İş yaşamına Amerika’da aldığı uzmanlık eğitimleri sırasında devam etti ve Brookdale Hastanesi’nde, sektörün önemli isimlerden Dr. Norman Cranin önderliğinde Ağız, Diş ve Çene Cerrahi Departmanı’nda Asistan Diş Hekimi olarak çalıştı.

Asistan Diş Hekimi görevini sürdürürken, New York Üniversitesi İmplant Bölüm Başkanı Dr. Denis Tornov’un özel kliniğinde Serbest Hekimlik, İmplant ve Estetik Diş Hekimliği alanlarında çalışan Emek Külür, Diş Estetisyenliği alanında uzmanlaşmaya karar verdi.

Türkiye’ye oldukça eğitimli ve deneyimli bir Diş Hekimi olarak dönen Emek Külür, ilk olarak Amerikan Hastanesi’nde Asistan Diş Hekimi olarak görev aldı.

Kariyerinin devamında Kadıköy Şifa Hastanesi ve Memorial Hastanesi’nin diş kliniklerini kurdu.

Bu kliniklerde Bölüm Başkanı olarak başarıyla görev yapmasının ardından kendi kliniğini kurma kararı alan Emek Külür, 2007 yılında Nişantaşı’ndaki Smile Institute'ü kurdu.

Emek Külür, hala Nişantaşı’ndaki Smile Institute kliniğinde Diş Estetiği, Ortodonti, İmplant Tedavisi gibi çeşitli alanlarda hizmet vererek başarısını sürdürüyor.